#464The Keith Haring Foundation.“Pinocchio”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 11 / 150.
"Pinocchio". Lithograph. Signed in ink and dry stamped K. Haring in the plate and numbered 11 / 150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#261Henry DeanEen witte glaspasta vaas, gemerkt. Bijgevoegd 8 stukken sierfruit.
A white glass paste vase, marked. Accompanied by 8 decorative fruit pieces.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600