#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#301Oude wandelstok met verzilverd handvat.
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#356Een donker houten gesculpteerd wandkastje met 3 schabben.
A dark wooden carved wall cabinet with 3 shelves.No longer availableDim. 83 x 22 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#295Een art-deco mesh portemonneetje met veelkleurige geëmailleerde vlakjes.
An Art Deco mesh wallet with multicolored enamel squares.No longer availableDim. h 15 x b 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#413“Femg Shui”. Een brons, modern design, gesculpteerde schedel met head-set, rookwaar in de mond en “t” symbool op het voorhoofd.
"Feng Shui." A bronze, modern design, sculpted skull with a head-set, smoking apparatus in the mouth, and a "t" symbol on the forehead.No longer availableDim. 18 x 20cmEstimate: € 150 / 250