#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#325Een oude zilveren beker, 70 gram, gedateerd 1833.
An old silver cup, 70 grams, dated 1833.No longer availableDim. h 7.3 x Ø 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#382Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
A vintage wooden butcher's chopping block with 2 drawers. Formica front panel with marked plaque.No longer availableDim. 108 x 120 x 69cmEstimate: € 300 / 400