#365Een conische glazen kom, blauw in de massa.
A conical glass bowl, coloured blue in the mass.No longer availableDim. h 16, Ø 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Tiffany & CoEen lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.
#506GhoumEen Perzisch handgeknoopt Ghoum tapijt. Kashan moskeetekening met typerend Ghoumbloempje. Met certificaat.
A Persian hand-knotted Ghoum carpet. Kashan mosque design with characteristic Ghoum floral motif. With certificate.No longer availableDim. 160 x 100cmEstimate: € 250 / 350 -
#126Een paar gerestaureerd, houten gesculpteerde armstoelen met gestoffeerde zitting en rug met jachttafereel en putti’s in het decor.
A pair of restored, wooden carved armchairs with upholstered seat and back featuring a hunting scene and putti in the decoration.No longer availableDim. 105 x 60 x 68cmEstimate: € 400 / 600 -
#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#489Jack GodderisPeriod: 1916-1971“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
#434Willem Schenk“Zonder titel”. Een modern handgewoven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Untitled". A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 118 x 54cmEstimate: € 150 / 200 -
#484“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
"Aquatic scene." An oak carved panel featuring fish and turtles in relief.No longer availableDim. 80 x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#425Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.No longer availableDim. 73 x 48 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#259Jef Louis Van Leemputten“Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.
"Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.No longer availableDim. h 51 x b 73 cmEstimate: € 80 / 120