#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met 14 briljantjes en een peervormige topaas van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold pendant set with 14 brilliant-cut diamonds and a pear-shaped topaz of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 230 / 300 -
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#687Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300