#688Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#9Een klein schilderijtje, olie op paneel, van een oude man met grijze baard. Getekend L. Onzea.
A small painting, oil on panel, of an old man with a gray beard. Signed L. Onzea.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een lot van Duits ‘Notgeld’ gebruikt kort na de 1ste wereldoorlog.
A lot of German "emergency money" used shortly after the 1st World War.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#489Jack GodderisPeriod: 1916-1971“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Bloemenstilleven in zwarte vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life in black vase." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#192Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century.No longer availableDim. h 65 x b 54 cmEstimate: € 300 / 400