#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van 1,16 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald weighing 1.16 ct and diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 7,90 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#17Een art-deco gefumeerde persglazen vaas met het decor van tulpen. Fait en Belgique.
An art-deco smoked glass vase decorated with tulips. Made in Belgium.No longer availableDim. h 22 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#280Een 18 kt roze gouden Tennis armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. VS.
An 18kt rose gold Tennis bracelet set with diamonds weighing approximately 3.23 ct, VS clarity.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#301Oude wandelstok met verzilverd handvat.
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600