#343August Snieders“Antwerpen in brand”. Een lot van 3 boeken.
"Antwerp on fire." A lot of 3 books.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#311Val Saint LambertEen grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Simone Lienard“Bloemenstilleven met Chrysanten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.
A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.No longer availableDim. 15 x 12 x 32,5cmEstimate: € 400 / 450 -
#299Albert De Moen“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#260Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#218Een groot massief eikenhouten beeld van Sint Hubertus te paard met hertje, een man en twee honden.
#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150