#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#26Een Art Deco wit marmeren piëdestal.
An Art Deco white marble pedestal.No longer availableDim. 38 x 35 x 35cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#66NV Hardglas ZoetermeerEen vintage glazen toogvitrine met messing frame en 1 klepje vooraan. Glas achterzijde manco. Bovenzijde glas gemerkt.
#463Een terracotta hoofd op sokkel, Nok.
#330RoskopfEen lot van 2 Roskopf zakhorloges, beide met beschadigde wijzerplaat, 1 met beschadigd glas.
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
#79Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#256Een gefineerd mahoniehouten Napoléon III kaarttafeltje met klapblad en bronzen elementen. 19e eeuws met gegraveerd floraal decor. Gebruikssporen en lichte schade aan poot.
A veneered mahogany Napoleon III card table with folding top and bronze elements. 19th century with engraved floral decoration. Signs of use and slight damage to leg.No longer availableDim. 76 x 66 x 74cmEstimate: € 200 / 300