#125Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#444Willem SchenkPeriod: 1919-1999“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Johanna the Mad." A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 155 x 79cmEstimate: € 250 / 350 -
#30Een camée broche in 18 karaats geelgouden frame.
A cameo brooch in an 18-karat yellow gold frame.No longer availableDim. h 5 x b 4 cm 19,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#610Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
A gilded wrought-iron chandelier, adorned with porcelain flowers.No longer availableDim. 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#623Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.
A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Charles CatteauEen bloempot, Boch Fr. La Louvière, Charles Catteau getekend CT. met decornummer D.745. in de bodem 2 haarlijnscheurtjes.
A flowerpot, Boch Fr. La Louvière, signed CT Charles Catteau with decor number D.745. Two hairline cracks in the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#302Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Hoevezicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm view with tree." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
« Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 100 / 120