#447
Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
#462
‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een reeks van 18 ingekleurde erotische gravures met originele kaft.
"‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’ – a series of 18 colored erotic engravings with original cover."No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150/250 -
#611
Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75/100 -
#258
‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
#199
#515
Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#391
Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#69Edm. Lagaert
‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
#657
Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#576
Een Engelse stijl mahonie 6-deurs bibliotheek met fineerschade onder aan de zijkanten, een beschadigde hoek rechts vooraan en krassen op het blad.
#180
#673
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40/60