#207Bormann, Munchen Mohr & Speyer, BerlinEen lot van 3, 19e eeuwse Pruisische officierssabels, waarvan 1 gemerkt “Mohr & Speyer, Berlin”, 1 gemerkt “Bormann, Munchen”, beiden met parelmoer gevest. En 1, onleesbaar gemerkt, met metalen schede. Allen met sporen van slijtage.
A lot of 3 19th-century Prussian officer sabers, including 1 marked "Mohr & Speyer, Berlin," 1 marked "Bormann, Munich," both with mother-of-pearl handles. And 1 with an illegible mark and a metal sheath. All showing signs of wear.No longer availableDim. 96 & 94 & 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#570Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#522HerizEen Heriz tapijt.
A Heriz carpet.No longer availableDim. 320x230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
"Girl with Raised Hands". A vintage earthenware bowl with stylized figure in relief. Signed on the back.No longer availableDim. 32,5 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#683Unter Weiss BachEen lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
#240Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple.No longer availableDim. L:41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Vijftien langspeelplaten. Cat Stevens, “Tea for the Tillerman”. Don McLean, “American Pie”. Donovan, “Sunshine Superman”, “Fairytale”. erry Rafferty, “City to City”. Joan Baez, “Titelloos”, “5”. Johnny Cash, “At San Quentin”. Lou Reed, “Berlin”. Marianne Faithfull, “North Country Maid”, “Broken English”. Melanie, “Born to be”, “Ils ont changé ma chanson”. The Runaways, “Titelloos”. Vanilla Fudge, “The Beat Goes On”. Uitgaven uit de tijd.(..)
Fifteen vinyl records. Cat Stevens, "Tea for the Tillerman". Don McLean, "American Pie". Donovan, "Sunshine Superman", "Fairytale". Gerry Rafferty, "City to City". Joan Baez, "Untitled", "5". Johnny Cash, "At San Quentin". Lou Reed, "Berlin". Marianne Faithfull, "North Country Maid", "Broken English". Melanie, "Born to be", "Ils ont changé ma chanson". The Runaways, "Untitled". Vanilla Fudge, "The Beat Goes On". Issues from the era.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 40 / 60