#714Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#622“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
"The pineapple carrier." A sculpted solid wood statue of a man. African artwork.No longer availableDim. h 143 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#683Unter Weiss BachEen lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
#416Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
An Art Deco smoking table with a round glass top and wooden center. Mounted on top is a copper ashtray.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#306Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
#254Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“1e Tableau”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"1st Tableau". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#613“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 80 / 120