#94“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#685WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#368Een lot van 2 Franse Gendarmerie-officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
#445Een 18 kt witgouden pantoffel bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en met zilveren ketting.
An 18 kt white gold slipper set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct. in total, with a silver chain.No longer availableDim. 3,56 g en ketting 6,5 gEstimate: € 280 / 320 -
#341Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
#177Emile GalléEen lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
A lot of two glass paste vases with natural motifs, both signed Gallé. Early 20th century.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#41915 diep blauwe glazen van Boheems glas met druiven motief. We voegen er 3 rood bruine aan toe.
15 deep blue Bohemian glass goblets with grape motif. We add 3 red-brown ones.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.No longer availableDim. 38 x 36,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
A pair of wall plaques made of white marble, featuring images of 'Galba Augustus' & 'Divus Augustus'.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 700 / 800