#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#156Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#622“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
"The pineapple carrier." A sculpted solid wood statue of a man. African artwork.No longer availableDim. h 143 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#382Jan Vercruysse“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
"God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Een zwart gelakt houten Chinees vouwbaar wandtablet met figuratief decor. Eind 19e eeuw.
A black lacquered wooden Chinese folding wall panel with figurative decoration. Late 19th century.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644“De steenwerker.” Beeld van zamak en onyxen sokkel met elektrische klok.
"The stonemason." Sculpture made of zamak with onyx base and an electric clock.No longer availableDim. 37 x 64 cmEstimate: € 120 / 160 -
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
Sixteen long-playing records. Various "Chansons de nos 20 ans". Cora Vaucaire. Francoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).No longer availableEstimate: € 100 / 150