#622“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
"The pineapple carrier." A sculpted solid wood statue of a man. African artwork.No longer availableDim. h 143 cmEstimate: € 60 / 80 -
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#22Een porseleinen sierbord met romantisch figuratief decor en vermelding “R. Charlotte”, vergulde rand en ornament. Verso gemerkt.
A porcelain decorative plate with romantic figurative decor and inscription "R. Charlotte", gilt edge and ornament. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#208Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom.No longer availableDim. h 113 x Ø 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#489“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.No longer availableDim. 27 x 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 80