#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#163Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.No longer availableDim. 123 x 215 x 86 cmEstimate: € 600 / 800 -
#512“Bidjar”. Een handgeknoopt Iraans tapijt.
#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#154‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#79“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 150