#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#157“Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.
"Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal.No longer availableDim. 45 x 78 x 28 cm(beeld)Estimate: € 250 / 350 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#608Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 g m: 56.Estimate: € 800 / 900 -
#428“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
"Krishna and Radha." A lot of 2 bronze figurines. South India, 19th century.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#84Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Kobe”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Kobe". A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#576Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400