#539Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#113DoyenEen vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
A vintage design crystal glass table lamp. Doyen Belgium Cristallerie.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#401ArcaEen meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
A multi-colored porcelain lamp with a sculpture of 2 birds of paradise. Wiring missing. Bottom signed, back marked Arca, Italy.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#207Bormann, Munchen Mohr & Speyer, BerlinEen lot van 3, 19e eeuwse Pruisische officierssabels, waarvan 1 gemerkt “Mohr & Speyer, Berlin”, 1 gemerkt “Bormann, Munchen”, beiden met parelmoer gevest. En 1, onleesbaar gemerkt, met metalen schede. Allen met sporen van slijtage.
A lot of 3 19th-century Prussian officer sabers, including 1 marked "Mohr & Speyer, Berlin," 1 marked "Bormann, Munich," both with mother-of-pearl handles. And 1 with an illegible mark and a metal sheath. All showing signs of wear.No longer availableDim. 96 & 94 & 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#99Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#57Een set van twee kandelaars voor drie kaarsen, verzilverd metaal in twee delen. Het bovenste deel kan er af om een kandelaar voor één kaars over te houden.
A set of two three-armed candlesticks, silver-plated metal in two parts. The top part can be removed to create a single-candle holder.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#321Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large bowl, a bowl, and a vase made of German porcelain. Decoration 'Yokohama'. In mint condition. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 32 cm, Ø 27 cm, h 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#284Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“De drinker”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"The Drinker." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400