Other lots in this auction
-
#319Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Vrouw op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme au champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#150
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Model Chopard.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct. Modèle Chopard.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 650/750 -
#313Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002
“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#107
Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120/180 -
#828
Een mahoniehouten kaarttafeltje met klapblad. Opnieuw met vilt te bekleden.
Une table de jeu à tablette abbattable en acajou. Revêtement en feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 50/80 -
#9Wittevrongel
Een lot bestaande uit twee litho’s genummerd 19/48 en 38/48 en gedateerd 1984. Er wordt een ingekleurde ets aan toegevoegd ‘Zeugen der Antike” Genummerd 73/100.
Lot de deux lithographies numérotées 19/48 et 38/48 et datée 1984. Nous ajoutons une eau-forte en couleurs “Zeugen der Antike” numérotée 73/100.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#610
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80/150 -
#22
Een lot van vier porseleinen plaquettes met handgeschilderde religieuze voorstellingen.
Un lot de quatre plaquettes en porcelaine avec des représentations religieuses peints à la main.No longer availableDim. l: 6 - 9,5 cmEstimate: € 80/120 -
#819
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#403Herend, Hungary
Een vaasje, een eivormig dekseldoosje en een schelpvormig schaaltje met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
Un petit vase, une petite boite à couvercle en forme d’oeuf et une coupelle en forme de coquillage à décors de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#126
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie, bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite commode de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, décoration de marqueterie, montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 120/200