Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnumer onderaan.

Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.

Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.
Dim. h: 18,5 cm
SKU: 1004180715.
Category: Aardewerk.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #715
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #663

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.

    Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #348

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig decor.

    Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #481

    Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.

    Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #362

    Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.

    Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.
    No longer available
    Dim. Ø lijst 9,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #558
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #393
    H. Becquet

    Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.

    Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #613

    Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.

    Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #344

    Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.

    Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #363
    Sèvres

    Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #283

    Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.

    Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #328

    Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.

    Deux assiettes en faïence française.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #791
    Staffordshire

    Een servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.

    Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.
    No longer available
    Dim. h: 24 & Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #761
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

    “Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #758

    Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.

    Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #532

    Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.

    Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #233

    Kruik van geglazuurd steengoed.

    Une cruche en grès à glaçure.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #367

    Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.

    Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #33

    “Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beeldjes. Japans werk.

    “Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm 20 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.

    Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #461

    Een gevarieerd lot meerkleurig aardewerk en porselein met o.a. Imaricoupes, Brusselse hoornvaasjes,...

    Lot varié de porcelaines et de faïences polychromes dont des coupes d’Imari, des cornets de Bruxelles etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.

    Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #398

    Twee verschillende designcoupes van mauve kristal. Medio XXe eeuw. Beide gemerkt.

    Deux coupes Design en cristal mauve. Mi XXième siècle. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. l: 52 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #445

    Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619
    Berthoud à Paris

    Een staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.
    No longer available
    Dim. 248 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #474
    Paul Joostens

    “Compositie”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition”. Gravure sur bois. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602

    Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.

    Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 192 x 111 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #631

    Een lage beukenhouten designtafel.

    Table de salon design en hêtre.
    No longer available
    Dim. 185 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #775

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #667

    Balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #825

    Een paar vergulde houten stoeltjes in barokke stijl met gecanneerde zit.

    Paire de chaises volantes en bois doré de style baroque. Sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #737

    Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.

    Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct ornée de fleurs cloisonnées, bracelet d’origine en textile fleuri.
    No longer available
    Dim. bruto: 11,42 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More