Similar lots by type
-
#207
Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80/100 -
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#312
Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.No longer availableDim. H: 15-26 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45/55 -
#363
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#298Keram, Holland
Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#535
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#557L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 35/45 -
#680
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130/150 -
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#235Boch
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.
Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 30, 43 & 57 cmEstimate: € 70/100 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#675
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#248
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100/150 -
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35/40 -
#567L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120/160 -
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40/50 -
#353
Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.
Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.No longer availableDim. h: 19 cm en kleinerEstimate: € 60/100 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#397Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40/60 -
#683Cardew design
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75/100 -
#17
Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55/60 -
#233René Storms
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#90
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,31 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 480/550 -
#242
Een paar aardewerken dekselvazen met meerkleurige bloemendecors en de deksels getooid met vogels. Onderaan gemerkt. Frankrijk, eind XIX-eeuw. Eén staartje beschadigd.
Une paire de vases à couvercle en faïence à décors floraux multicolores et les couvercles à décor d'oiseaux. Marqué en bas. France, fin XIXème siècle. Une queue abîmée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#544Jos Pebbaert
Paar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
Paire d'oeuvres d'art moderne en techniques mixtes. Signées.No longer availableDim. 115 x 61 cmEstimate: € 140/160 -
#438
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220/240 -
#241
Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.No longer availableDim. 30 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#539Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec une figurine en porcelaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#595
Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#28
Een drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un drageoir de verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/35 -
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.
Table d'appoint jacobine en bois de chêne avec pieds tournés. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 52 x 54,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#76
Een rustieke eikenhouten bijzettafel met een lade in de gordel en met een gechantourneerde H-verbinding. Vroeg XIXde eeuw.
Une table d'appoint rustique en chêne avec un tiroir dans la ceinture et avec un joint en H noirci. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 75 x 63,5 cmEstimate: € 120/180 -
#100
Een 18 K geelgouden gedraaide halssnoer.
Un collier torsadé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,82 gEstimate: € 800/900