#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#270Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 700 / 800 -
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80