#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
A set of 2 antique Chinese wooden desks, each with 2 drawers.No longer availableDim. 82 x 93 x 48 cmEstimate: € 400 / 500