#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#139Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
#101“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#265Boch FrèresEen lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
A lot of vintage Boch porcelain tableware. Multicolored, model SATURN/MIAMI. Consisting of 10 cups, sugar bowl, milk jug, and 19 saucers of 2 sizes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#386Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.No longer availableDim. 219 x 170 x 62cmEstimate: € 150 / 250