#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#111“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
A terracotta cobra-style mask with attached dish.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 70