#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#363Een Chinees porseleinen sierbord. Blauw-wit met floraal decor. Lichte barstlijn aan zijde.
A Chinese porcelain decorative plate. Blue and white with floral decoration. Slight crack line on the side.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 80 / 120 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120