#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 120 x 65cmEstimate: € 30 / 60 -
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#252“Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
#153DelvauxEen beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 200 x 65Estimate: € 40 / 60