#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#594Paul SmoldersPeriod: 1914-1981“De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.
"The paper hat". Lithograph. Signed and numbered 21/80.No longer availableDim. 29,5 x 27,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
An oak deux-corps with 5 doors and 2 drawers, the top 3 doors are adorned with sculpted birds.No longer availableDim. 255 x 140 x 54 cmEstimate: € 200 / 300