#138‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
"Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 280 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse.No longer availableDim. 22x19 cmEstimate: € 200 / 300