#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#134Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
Pair of French opal glass lamp bases Napoléon & Joséphine. 1 missing glass wick.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 80 / 120