Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.

Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.

Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2909200323.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #58

    Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.

    Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #818

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #278
    Louise / Francoise Damen

    Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.

    Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.

    Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.

    Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #578
    Guérin

    Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.

    Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #88

    Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #348

    Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.

    Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #224

    Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.

    Torse de femme en bronze, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

    Vase ajouré en faïence orange et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #703
    Guérin

    Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.

    Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #707
    C. Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.

    Vase sphérique en grès à glaçure coulée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #128

    Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.

    Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 15 , cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #378

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    Een lot van 51 Delftse tegels.

    Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 15 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #513
    Raffaele Rossi
    Period: °1956

    Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.

    Diptyque moderne aux fresques abstraites sur plâtre.
    No longer available
    Dim. 49 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #261
    Lodewijk Van Boeckel

    Grote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.

    Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampe
    No longer available
    Dim. H. 208 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #222

    Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.

    Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 109 x 123 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #481

    Een lot van vier verschillende borden van Imari-porselein.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    ”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #69
    Jacco Boeg

    “Bloeiende magnolia aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #221

    Een paar lampenvoeten in de vorm van bronzen plaquettes met een gestileerd reliëfdecor van muzikanten. Zonder kappen.

    Paire de pieds de lampe formés de plaquettes en bronze représentant des musiciens stylisés. Sans abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 330 / 400
  • #807
    Delvaux

    Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.

    Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #783

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de trois assiettes de Delft polychromes.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More