Similar lots by type
-
#175A.M.C.
Lampetstel van zachte pasta.
Garniture de lavabo en pâte tendre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#781
Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#567
Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#278Cappellemans, Jemappes
Een reeks van zeven bordjes van wit aardewerk met een zwart camaieudecor van barokke bloemenkorven op het plat en de vleugel versierd met een relïëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Suite de sept assiettes en faïence blanche à décor en camaïeu noir aux corbeilles de fleurs baroques dans le creux. Aile décorée aux fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 15/25 -
#690
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie kruikjes van Boch, een vaas en een solifiore van Belgisch aardewerk en twee schalen van Bequet.
Lot de faïence polychrome comprenant trois cruches par Boch, un vase et un soliflore belges et deux plats par Béquet.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#408
Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#774
Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.
Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#574
Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een knobbelvaas van wit en blauw aardewerk met een decor van vogels en bloesems.
Vase en faïence bleue et blanche à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#764
Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#628
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#751
Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50/80 -
#645
Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#611
Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#562
Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#648
Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#759
Vijf verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. We voegen er een dekselvaas van Satsuma-aardewerk aan toe.
Cinq vases divers en faïence polychrome belge. Nous ajoutons une potiche en faïence de Satsuma.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#606
Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500/1600 -
#792
Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#678
Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#649
Een lot van drie aardewerken borden, waaronder een Grote XIXe eeuwse Delftse schotel en een Straatsburgs bord.
Lot de trois assiettes en faïence dont un grand plat de Delft du XIXe siècle et une assiette de Strasbourg.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#758
Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#230
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,20 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600/800 -
#20
Een oude camera Paillard Bolex model H16 reflex Nr.139942. Met handleiding en statief. Jaren ‘50.
Une ancienne caméra Paillard Bolex modèle H16 reflex nr. 139942. Avec manuel et statif. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#421
Een kruitdoosje van gedreven geel koper. XIXe eeuw.
Boîte à poudre en cuivre jaune repoussé. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#769Salvador Dali
“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#548
Een Imperiaal Duitse zwaardbajonet met zaagrug en met schede van leder en geel koper. Solingen.
Sabre-baïonnette impériale allemande à lame à dents de scie et fourreau en cuir et laiton. Solingen.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/180 -
#413
Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
Deux serre-livres en bronze et bois en forme de pharaons assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#778
Een gevarieerd lot beeldjes en groepjes van monochroom wit en meerkleurig biscuit.
Lot de statuettes et de groupes en biscuit monochrome blanche et polychrome.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#473
Een oude Duitse zwaardbajonet. Gemerkt ‘Carl Eickhorn, Solingen’. 1915.
Longue baïonnette allemande. Marque Carl Eickhorn, Solingen. 1915.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 70/90 -
#31
Een stuk koraal.
Pièce de corail.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#560
Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.
Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.No longer availableDim. Ø: 112 cmEstimate: € 200/240 -
#549
Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#149
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 5à/80