Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.

Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.

Une paire de vases octogonaux à couvercle en faïence bleue et blanche, les couvercles décorés de lions avec une boule. Marqué en bas.
Dim. h: 57 cm
SKU: 1312220571.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #7

    Een meerkleurig aardewerken schenkkan.

    Une cruche en terre cuite multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #555
    Frangos

    Een collier met bijpassende brede armband, versierd met fantasiestenen.

    Un collier avec bracelet large assorti, orné de pierres fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 340 / 380
  • #520

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk.

    Un vase balustre en poterie de Nankin.
    No longer available
    Dim. H:46cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #676

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #450

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #295

    Drie sauslepels van massief zilver. Nederlandse keuren van Van Kempen, tweede gehalte.

    Trois cuillères à sauce en argent massif. Poinçons hollandais de Van Kempen, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 210 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).

    Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).
    No longer available
    Dim. 530 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #23
    Kaiser, Germany

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Gemerkt en met houten sokkeltje.

    "Nu féminin". Une figurine de biscuit blanc monochrome. Marqué et avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #608

    Een Chinese opiumpijp van been met gegraveerde decors en met koperen beslag.

    Une pipe à opium chinoise en os avec des décorations gravées et des raccords en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #134

    “Herenportret omstreeks 1900 in fraai uitgewerkte kader. Bijgevoegd gehandtekende foto.

    « Portrait de gentleman vers 1900 dans un cadre joliment détaillé. Photo signée jointe.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More