Other lots in this auction
-
#624Theo PomierskiPeriod: 1909 - 1988“Oude Chinese man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vieil chinois. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#425Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#144Alfons Dekkers“Oude vrouw en jongeling bij kaarslicht.” Olieverf op paneel, gedateerd 1894. Gesigneerd.
Vieille femme et garçon à la lueur des bougies. Huile sur panneau, datée 1894. Signée.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 320 / 380 -
#428Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages et d'oiseaux dans des cartouches sur fond bleu avec des fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van+- 2,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,05 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 2,25 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#112“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#122Charles CoumontPeriod: 1822-1889“Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 500 / 700 -
#488“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#588Een art deco vaas van gesatineerd glas.
Un vase art déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#664BuschEen oude radio in bakelieten kast. Type DAC. 90. A. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk). 1950 - 1959.
Une vieille radio dans un meuble en bakélite. Type DAC. 90. A. Avec prise de type G (Royaume-Uni). 1950 - 1959.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#506Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220

