#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
#141Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#585Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
#100Mora ChronometreEen 18 K geelgouden zakhorloge. In origineel etui.
#662Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.
Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#446Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
#435Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
Paysage brabançon & Ferme dans un paysage. Resp. Huile sur toile et sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 33 & 28 x 35 cmEstimate: € 300 / 400