Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.

Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.

Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.
Dim. 524 g h: 15 cm
SKU: 2809210083.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #299
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Charles Coumont
    Period: 1822-1889

    “Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 42 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #90

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.
    No longer available
    Dim. 4,82 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #502

    “Abstract”. Olieverf op paneel.

    “Abstrait”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 24 x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #462

    “Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.

    “Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #546

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.

    Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.

    Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #138

    Een opgezette vos.

    Un renard empaillé.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #259
    Fernand Allard l’Olivier
    Period: 1883 - 1933

    “Rustende soldaten”. Een studietekening, gemengde techniek op papier.

    Soldats au repos. Un dessin d'étude, technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 46 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #655

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Slijtage.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #554

    Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.

    Contrabaromètre avec cadran en porcelaine.
    No longer available
    Dim. 104 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)

    Lot composé d'un support de montre en étain et de trois montres de poche en argent très abîmées, un vase avec porte feuille en argent massif (verre cassé), une soucoupe turque en métal argenté, un lot de pièces (2 dollars en argent de 1921, 10 pièces de 20 BEF avec Albert Ier et Léopold III, argent 680/1000, 1 x 5 SFR et une pièce avec pendentif), une poudrière ronde et une carrée, guillochées, sans marques, 2 dés à coudre principalement en argent, 6 divers piluliers, dont 1 marqué Hermès, Paris(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More