#351Een eend van gekleurd Muranoglas.
#96Een tweeledige Georgian hoekbibliotheek met bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk en onderaan twee paneeldeuren.
#559Een marmeren zuiltje.
Une colonne de marbre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#82Aimée MartinPeriod: 1899 - 1995“Hoevezicht met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Vue de ferme et peupliers. Huile sur toile. Signée et datée 1962 au dos.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#6Een messingen dienblad op vouwpoot.
#423Een vaas van rood Muranoglas.
#220Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#30Een 18 K geelgouden armband met teken van oneindig in het midden.
#593Een oude hoedendoos.
Un lot de poterie et de grès, dont quatre moules à pudding, quatre pichets et une grande jardinière de Cologne.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45