Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2602190691.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #691
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een paar bronzen tempelleeuwen.

    Une paire de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm l: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #658

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil. Bek gebroken.

    Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #648

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #866

    Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #639
    Corlendi

    “De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.

    ”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #213

    Een modern bronzen beeld van een Kat.

    Une statue en bronze moderne d’un chat.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #886

    “O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.

    ”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #653

    “Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.

    ”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #209
    Edwin Hayes
    Period: 1819 - 1904

    “Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.

    ”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.
    No longer available
    Dim. 30 x 48 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #852

    “Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #91

    Sanborn VISO Cardiette Model 51, 230 Volt. Metaal met mahoniehouten omhulsel.

    Sanborn VISO Cardiette Modèle 51, 230 Volt. Métal et emballage en acajou.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #372
    Raymond Van Hoeck

    “Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.

    Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 51 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    “Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #50

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 22,77 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #845
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #714
    A. Pertini

    “Boulevard in de regen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Boulevard dans la pluie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een kistje van zwartgelakt hout, versierd met Boullemarquetterie van messing en schildpad en met bronsbeslag. Binnenin twee porseleinen flesjes en een dekseldoosje met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois laqué noir, décoration de marqueterie Boulle en laiton et tortue, montures en bronze. Deux flacons en porcelaine et une petite boîte polychrome à l’intérieur du coffret.
    No longer available
    Dim. 17 x 30 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #179
    Jacques Van Gingelen
    Period: 1801 - 1864

    “Jongen bij de paardenstal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Garçon auprès des étables”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,92 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More