Other lots in this auction
-
#13Twee gepolychromeerde houten lokeenden, gemonteerd op witmetalen lampenvoeten.
Deux canards leurres en bois polychrome, montés sur des pieds de lampe en métal blanc.No longer availableDim. h: 42 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#475Drie zilveren schotels met geäccoleerde rand. Tsjechoslowaakse importkeur. 800‰. 1949 - 1962. 1400 gram.
Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 600 / 750 -
#234Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
Homme au traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#233Twee kleine vaasjes van glaspasta, naar Emile Gallé.
Deux petits vases en pâte de verre, d'après Emile Gallé.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#498Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#305Een 18 K geelgouden ronde ketting.
Chaîne ronde en or jaune 18 K.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#630VedetteEen regulateur in notenhouten kast.
Un régulateur dans un boîtier en noyer.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 25 / 35 -
#232Jozef Tilleux“Begijnhof van Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Béguinage de LIerre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 150


