Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.

Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.

Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2604220297.
Category: Kristal.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #113
    Val Saint Lambert

    “Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    « Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #53

    Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.

    Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.
    No longer available
    Dim. b: 26 & 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #667

    Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.

    Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #221
    Cristal Artisanat de Lorraine

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #479

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #138
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.

    Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #241
    Val Saint Lambert

    Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #27

    Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.

    Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).

    Vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué et 'PU' (Pièce unique).
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #623

    Een traditioneel Pakistaans snaarinstrument, versierd met ingelegde vogeltjes van parelmoer en de klankkast bespannen met dierenvel.

    Un instrument à cordes traditionnel pakistanais, décoré d'oiseaux en nacre incrustés et la caisse de résonance recouverte de peau d'animal.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een lot Zuid-Europees aardewerk, bestaande uit drie wijnkruikjes, een grote kruik en een schenkkan, een klein kruikje en uitgewerkte sierkan.

    Lot de faïences d'Europe du Sud, composée de trois cruches à vin, une grande cruche et un pichet, une petite cruche et une verseuse décorative élaborée.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.

    Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 45 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 6,07 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #179

    Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.

    Miroir en bois doré de style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 cm x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #429

    “Abstracte kruisafname.” Gemengde techniek. Draagt een monogram JT, en draagt een handtekening.

    « Descente de croix abstraite ». Technique mixte. Porte un monogramme JT, et une signature.
    No longer available
    Dim. 48 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #244
    Leo Spanoghe

    “Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 74,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    Een antieke Philips diaprojector in koffertje.

    Un ancien projecteur de diapositives Philips dans un coffret.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #412

    “Wagner”. Een handgeschilderd miniatuurportret op porselein.

    “Wagner”. Un portrait de gentilhomme miniature peint à la main sur porcelaine.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #346

    Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.

    Un petit pupitre de table ancien aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #285
    Ricci, argentieri in Massandria

    Een serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.

    Série de douze coupes à vin en métal argenté à motif torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een Engelse hangvitrine.

    Une vitrine suspendue anglaise.
    No longer available
    Dim. 72 x 63 x 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More