#449Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 80
#457Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
#121Een albasten lampenvoet in de vorm van een sierkan.
#322Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#317Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
#425VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#312“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
#42Franz HogenbergEen met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.
Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#495Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
#50Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,40 gEstimate: € 350 / 450