Similar lots by type
-
#758Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624Een gevarieerd lot antieke apothekerspotten van kristal, glas en porselein. 17 stuks.
Lot de pot de pharmacie en cristal, en verre et en porcelaine. 17 pièces.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 80 -
#449Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#109G. Draye“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#62Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#748Amhora, AustriaEen vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.
Un vase en porcelaine multicolore décoré de deux filles jouant. Marqué en bas. Numéro 1321.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 350 / 450 -
#570Een Empire meubeltje met twee deuren en een lade in de gordel. Vergulde bronzen versierselen, grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Meuble Empire ouvrant à deux portes et un tiroir en ceinture. Orné de bronzes dorés, tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#436Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.No longer availableDim. 93 x 94;Estimate: € 50 / 70 -
#110Een 18 karaats roos gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,23 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,23 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 1850 / 2000

