Similar lots by type
-
#687Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#530Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#540Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.
Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#146Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#506Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#215Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70 / 100 -
#205Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#555Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#682Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#126Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#679Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#166Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35 -
#539Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40 / 5 -
#466“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80 / 120 -
#505Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#257Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un vase et un cendrier en cristal de Bohême taillé et doublé bleu.No longer availableDim. H:8-25cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Een lot postzegels met een album internationale varia, losse steekbladen dito, een map met “Postage Stamps of the United Kingdom”, in aparte mapjes, postfris (1970, 1971). En daarbij een album met sigarenbanden.
Lot de timbres avec un album d'articles divers internationaux, pages brochées lâches idem, une chemise avec "Postage Stamps of the United Kingdom", en chemises séparées, MNH (1970, 1971). Et un album avec des bandes de cigares.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#46Drie eenvoudige eikenhouten gigognetafeltjes.
Trois tables gigogne sobres en chêne.No longer availableDim. 44 x 49 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,32 ct.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#228Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .
Lampadaire avec abat-jour en vitrail à décor floral multicolore. Style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#231“Man met hoed”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel.
"L'homme au chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#529Joris Buseyne“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
"Travail abstrait avec des hiboux." Travail en céramique avec du métal.No longer availableDim. 170 x 51 x 18Estimate: € 80 / 120 -
#273Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de bureau en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse bloemenvazen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de divers vases fleuris.No longer availableDim. H:61cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#305Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in barokke stijl, bekleed met rood fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style baroque, tapissé de velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#586Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80 / 120

