Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2809210241.
Categories: Kunststof, Verlichting.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #273

    Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87

    Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.

    Lustre en fer forgé polychrome avec fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #460

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #108

    Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.

    Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #333

    Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.

    Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm (m.k.)
    Estimate: € 50 / 80
  • #533

    Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.

    Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #399

    Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.

    Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #649

    Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.

    Une lampe de bureau chromée en forme de champignon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #528
    Terzani

    Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.

    Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #564

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #524

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #510

    Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.

    Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.
    No longer available
    Dim. 156 X 160 X 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #218

    Een maquette van een vissersboot.

    Un modèle de bateau de pêche.
    No longer available
    Dim. 68 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #609
    De Wit

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #335

    Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #64
    Louis Van Bressem

    “Winters zicht te Hockai”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.

    Vue d'hiver à Hockai. Huile sur toile. Signée et datée 1962 au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #681
    Schaub-Lorenz

    Een vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.

    Une radio portable vintage, modèle Teddy 80. 1967.
    No longer available
    Dim. 19 x 23 x 6 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #557

    Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vasque en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #1
    Hutschenreuter

    “Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.

    “Cygnes” Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #86

    Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.

    Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. 115 x 180 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #531

    “Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.

    Chien. Une statue en bronze d'après une œuvre d'Alberto Giacometti.
    No longer available
    Dim. l: 78 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #175
    Donatella Pellini

    Een lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.

    Un collier long avec perles d'eau douce et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More