Similar lots by type
-
#774‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22 / 26 -
#272“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#332Mihele Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#274Dumont“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#441MuranoEen vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.
Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#853Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#839Een grote houten vogelkooi in de vorm van een kasteeltje met vier torens
Une grande cage à oiseaux en bois en forme de château à quatre tours.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#146Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#671Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#515“Bloemenvaas met viooltjes.” Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening Kvapil.
”Vase à fleurs et violettes”. Huile sur toile marouflée. Porte la signature: Kvapil.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#113“Olifant en tijger”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
”Eléphant et tigre”. Un groupe Art Déco en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een antieke gietijzeren koro.
Un koro ancien en fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#231Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120

