Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.
Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.
Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
Dim. 13,5 x 8,5 cm
SKU: 2709160452.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #821

    Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.

    Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 125 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #426
    Hamadan

    Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #335
    Ecuador

    Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #375

    10 handen van verschillende halfedelstenen.

    Dix mains en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #405

    Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.

    Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #136
    Heriz

    Wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #430

    Lot van zestien biscuit beeldjes.

    Lot de seize statuettes en biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #96

    Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.

    Table en bois de placage. Bord en accolade.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #603

    Een paar porseleinen luchters en een applique.

    Paire de lustres en porcelaine et une applique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #812

    Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.

    Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #380

    Een halssnoer van bloedkoraal.

    Collier en corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #370
    Mexico

    Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.

    Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 175,95 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #415

    Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.

    Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #16

    Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.

    Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.
    No longer available
    Dim. 44 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #285
    Peru Ilaria

    Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 120,90 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #736
    Shiraz

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #367

    Een cilindervormige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa en een kelkvaas van kleurloos Boheems kristal. Het eerste van Val St. Lambert.

    Vase cylindrique en cristal taillé de Val Saint-Lambert coloré rouge dans la masse et une calice en cristal de Bohème incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #780

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen en een tweedeurskast.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Louis XV comprenant une table, six chaises et un dressoir à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #183
    Georges Van Der Straeten
    Period: 1856 - 1926

    Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.

    Petit buste de dame en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #439
    Camille Barthélemy
    Period: 1890 - 1961

    “Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #95
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    Een paar fishbowls van meerkleurig Chinees porselein.

    Paire d’aquariums en porcelaine de Chine polychrome à décor d’inspiration Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #359

    Een eikenhouten scribaan met drie kleine laden binnenin en een kleine lade aan de zijkant.

    Scriban en chêne ouvrant à trois petits tiroirs et un petit tiroir latéral.
    No longer available
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #332
    Willy Vandersteen

    22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.

    22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #771

    “Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).

    “Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #460

    Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.

    Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #765

    Ivoren snuffbottle in de vorm van een pompoen.

    Flacon à parfum en ivoire en forme de citrouille.
    No longer available
    Dim. H.4 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More