Similar lots by type
-
#269Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2A. Van Deuren
“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville au bord d’une rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#424V. Voronjuk
“Vissersboten bij zonsondergang”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#709
“Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 30 x 83 cmEstimate: € 40 / 50 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#237Delvaux
Een bordeaux lederen handtas met bijpassende hoes.
Un sac à main en cuir bordeaux avec housse de protection.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#879Johannes KipPeriod: 1653 - 1722
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393
Serie van 68 wijnglazen van geslepen halfkristal.
Suite de 68 verres à vin en demi cristal taillé.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#487
Een lot Ethiopische voorwerpen, waarvan drie van gebeeldhouwd steen en drie van zwartgelakt aardewerk.
Lot d’objets de l’Ethiopie dont trois en pierre sculpté et trois en faïence à patine noire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#380
Een parelsnoer met witte parels en met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#859
Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.
Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#892Jean Léon DesmetPeriod: °1943
“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#708Hutschenreuther
Een merkwaardige schotel op voet van zwartgeglazuurd porselein, ingelegd met een decor van een vogel op een bloeiende tak van massief zilver.
Plat remarquable sur piédouche en porcelaine à décor d’un oiseau sur une branche fleurie sur fond noir incrusté d’argent.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226
Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#825
Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#386
Een lot van vijf mahoniehouten stoelen in Regencystijl.
Lot de cinq chaises en acajou de style Regency.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450