Similar lots by type
-
#552George GregoryPeriod: 1849 - 1938‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Jehan FrisonPeriod: 1882-1961“Stilleven met bloemenvaas en theepot”. Aquarel op papier. Gomonogrammeerd.
“Nature morte au vase fleuri et théière”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#69Geo Ten Berge“Groene kade, Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Als voorontwerp voor een ets.
“Quai vert, Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée. Croquis pour une eau-forte.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#72Den Beer Poortugael“Amazones”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Amazones”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 27,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#272Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#149Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#162Felix GogoPeriod: 1872 - 1953“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 320 / 380 -
#14“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#163OrpheusEen recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.
Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.No longer availableDim. 33 x 20 x 10 cmEstimate: € 240 / 280 -
#38Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#173Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220 / 240 -
#505Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#566Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#509“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening “Verwey”.
”Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: “Verwey”.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#803Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#809Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384Pol MaraPeriod: 1920-1998“De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.
“L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#193Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#243Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 60

