#269Kagen
#424V. Voronjuk
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#709
#2A. Van Deuren
“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#949Roman ZuzukPeriod: °1961
#434E. Toufin (?)
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30
#993
Een paar wit marmeren zuilen.
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
#322Louise
“Begijnhof te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#752
Een potloodstudie met een schaap en een geit op papier. Onleesbaar gemonogrameerd. XIXe eeuw.
Etude en crayon sur papier d’un mouton et d’une chèvre. Illisiblement monogrammée. XIXe siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#675
Een broche en drie verschillende armbanden van verzilverd metaal.
Une broche et trois bracelets en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#328
Twee dozen van meerkleurig porselein in de vorm van vissen.
Deux boîtes en porcelaine polychrome en forme de poissons.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#923
#953
Een theepotje en een inktpot van blauw en wit Chinees porselein. XXe eeuw.
Petite théière et encrier en porcelaine bleue et blanche. XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 & 5 cmEstimate: € 50/80 -
#684
“Winterse dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Drève en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1898.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#1
Een kleine jardinière van Belgisch aardewerk in de vorm van een zwaan.
Petite jardinière en faïence belge en forme de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/24 -
#721
#346
Een wit gepatineerde oude kerkkandelaar. Driehoekige basis met bolpootjes. Op elektriciteit.
Candélabre d’église ancien patiné blanc. Base triangulaire sur pieds boules. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 50/100