#142J. Gonzalez“Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 27 cmEstimate: € 320 / 340 -
#60Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.
Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.No longer availableDim. 22,98 gEstimate: € 550 / 650 -
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#858Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#808Een gesculpteerde ivoren tand met notenhouten sokkel.
Une défense sculptée en ivoire et socle en noyer.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#584Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200