Other lots in this auction
-
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#761Een grote buikvaas, een schotel met gelobde rand en een diep schaaltje van Imariporselein.
Un grand vase pansu, un plat lobé et un plat creux en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 51 cm; Ø: 15 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
Une petite chapelle en bois et une Vierge en cire. +- 1900.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#25Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met bolletjes goud en parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de perles et petites boules en or.No longer availableDim. 2,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#105BerrocalEen bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
Une petite statue en bronze montée en pendentif. Signée.No longer availableDim. 76,35 gEstimate: € 200 / 250 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#588Louis LeloupEen platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 240 -
#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120 -
#790DelvauxEen halssnoer in hoesje en met origineel doosje.
Un collier dans un étui et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#137Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.No longer availableDim. l: 39 cm; h:18 cmEstimate: € 80 / 100

