#794
Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#419
Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#879Meissner
Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
#352Dezeine
“Parkvijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Etang de parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800/1200 -
#239
Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120/200 -
#894
Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
Quatre vases différents avec métal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#52Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#287
Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
#357
Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 25/30 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120/200