Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.
Jean Roche

Een paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.

Une paire de fauteuils, revêtement de velours. Style Louis XV.
SKU: 2506190056.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #56
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #77

    Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.

    Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #53

    Een porseleinen vaas met bloemenmotief.

    Un vase en porcelaine, motifs de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #768

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #820

    Een antieke lage eikenhouten tafel.

    Une table basse antique en chêne.
    No longer available
    Dim. 52 x 116 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #294
    Coeckelbergs

    “Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #893

    Zes diverse stripverhalen. Hardcovers en 1 softcover . Goede staat. Overwegend eerste drukken.

    Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #239

    Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.

    Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 184 x 179 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #62
    Daniël Levering

    “Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.

    Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.

    Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    Een grote woestijnroos.

    Une grande rose de désert.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More