Other lots in this auction
-
#793Boch, La LouvièreVier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#486Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
Deux petits tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 70 en 90 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#804H. Husquin“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
”Scène, Afrique du Nord”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35 / 45 -
#761Een grote buikvaas, een schotel met gelobde rand en een diep schaaltje van Imariporselein.
Un grand vase pansu, un plat lobé et un plat creux en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 51 cm; Ø: 15 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#550Les Must de CartierDrie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.
Trois bagues tissées entre-elles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 150 / 250 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#862Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#418Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
Un petit meuble de style Régence à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 62 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#811P&SWit porseleinen dekselvaas met gordel van bloemendecor op de buik. Gemerkt, ChecoSlowakia.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche, ceinture de fleurs sur le ventre. Marque, CechoSlowakia.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30

