#500Twee aan elkaar gemaakte 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances soudées l’une à l’autre en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#787Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#804H. Husquin“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
#295PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#57SitzendorfEen groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#819Armand“Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80 / 100