#195Omega Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#517Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 65 / 75 -
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#621Een gesculpteerde slagtand met diverse personages. Op staander. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw. Gemerkt.
Une défense sculptée à personnages divers. Sur support. Travail chinois, première partie XXème siècle. Marque.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#388Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#369Max Olsson“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#585Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700 / 800