#74Pierre HendrixPeriod: °1913
“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#699Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#543
Een Chinees porseleinen rode vaas.
#478
#581
#207Royal Dux
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#622
Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#676
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#180
#703
Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#578
Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
A lot of 3 large recent Imari plates and 1 Arabic Chinese style plate.No longer availableEstimate: € 40/50