Similar lots by type
-
#297
Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.
Une lampe à huile en cuivre jaune. Marque: Desmedt.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#691
Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 50/80 -
#301
Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600/700 -
#63
Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.
Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60/80 -
#33
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800 -
#73
Een siervaasje van email champslevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champslevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#715
“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
“La Reine Isabelle”. Une plaquette ronde en cuivre.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#377
Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.
Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40/50 -
#58
Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#491
Vier vogels van diverse soorten halfedelsteen en verguld metaal. Chinees werk.
Quatre oiseaux en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#731Märklin
”Porsche 910”; “VW Porsche 914”; “Porsche 911 Targa” & “Porsche 907”. Vier schaalmodellen op 1:43. In originele doos en met certificaat van het Märklin-museum, beperkte oplage 1992.
”Porsche 910”; “VW Porsche 914”; “Porsche 911 Targa” & “Porsche 907”. Quatre modèle échelle 1:43. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#800
G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 delen. Nieuw gebonden.
G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 vol. Nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#132
“Mediterraan landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Leroy.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur panneau. Porte une signature: Leroy.No longer availableDim. 49x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010
“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70/100 -
#169
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#563Cornelis Van Gestel
“Historia sacra et profana archepiscopatus mechliniensis”. 1 volume in-folio. Ed. Christaan van Lom, Den Haag 1725. Goede bruin-lederen band. Talrijke gravures w.o. uitvouwbare detailweergaven van Sint-Rombouts te Mechelen, Sint-Pieter te Leuven en Sint-Gudula te Brussel. Zeer goede staat.
“Historia sacra et profana archepiscopatus mechliniensis”. 1 volume in-folio. Ed. Christaan van Lom, Den Haag 1725. Bonne couverture en cuir brun. Nombreuses gravures dont dépliants de Saint-Rombaud de Malines, Saint-Pierre de Louvain et Sainte-Gudule de Bruxelles. Très bon état.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#654G. Wymans
“Mannelijk naakt”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Nu masculin”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 70/80 -
#571
Drie Chinese juwelenkistjes, ingelegd met jade en met messingen details.
Trois coffrets à bijoux chinois, incrustés de jade et détails en laiton.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#590Hergé
Tintin. “Le Lotus Bleu”. Casterman 1936. Achterflap en schutbladen blanco. Slechte staat, blok los, enkele losse bladen.
Tintin. “Le Lotus Bleu”. Casterman 1936. 4e plat et pages de garde blancs. Mauvais état, couverture détachée, quelques pages détachées.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#526
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 130 x 138 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#796
J.A. ROUX, Précis élémentaire de droit pénal et procédure pénale, Recueil Sirey, Paris, 1925. In-octavo, nieuwe band.
J.A. ROUX, Précis élémentaire de droit pénal et procédure pénale, Recueil Sirey, Paris, 1925. In-octavo, nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50/60