Other lots in this auction
-
#30Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.
Trois bagues tressées en or jaune 18 carats différentes.No longer availableDim. 4,07 gEstimate: € 120 / 150 -
#42Charles“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
Pêcheurs sur le canal. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580Een klasseermeubeltje met rolluik.
Un classeur avec volet roulant.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.
Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#200Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.
Un collier chaîne en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 36,20 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#141“Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de marbre. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160 / 190 -
#632Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.No longer availableDim. 44 x 34 - 43 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#550Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant taillé en brillant d'un poids combiné de +- 0,49 ct et d'une taille centrale en brillant de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#218Val St. LambertEen grote coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een decor van vergulde personages in een gesatineerde fries. Gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé et doublé vert, ornée d'un décor de personnages dorés dans une frise satinée. Signée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#447Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met bloemen. XXe eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
Un chandelier en laiton antique. Avec bougie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60

