Other lots in this auction
-
#473Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un crocodile en ivoire africain sculpté.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.
Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 X 127 X 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209Franse School van de XIXde eeuw. “Personage op een bosweg”. Olieverf op paneel. Draagt een apocriefe handtekening en een toeschrijving aan Corot. Enkele kleine witte verfspatjes.
Ecole française du XIXème siècle. Personnage sur un chemin forestier. Huile sur panneau. Porte une signature apocryphe et une attribution à Corot. Quelques petites taches blanches de peinture.No longer availableDim. 46 x 31,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#517Een gesculpteerd ivoren beeldje. Indisch werk. Op houten sokkel.
Une figurine en ivoire sculpté. Travail indien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#525Een 18 K roze gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een centrale Fancy diamant van +- 0,30 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 500 -
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#499Pierre Alechinsky & Hugo Claus“L ‘oie Belge”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 148/150.
L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 93 cmEstimate: € 750 / 800 -
#531“Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.
“Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#373Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.
Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 4,45 kg. Longueur extérieure 117 cm. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 136 x 8§ cmEstimate: € 20 / 30 -
#470Een 18 K geelgouden zakhorloge (zonder glas) en een 18 K geelgouden dameshorloge met polsband van plaqué.
Une montre de poche en or jaune 18 carats (sans verre) et une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à plaque.No longer availableEstimate: € 50 / 100

