Other lots in this auction
-
#109Gino MilaniPeriod: °1921
“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#637Peter Ipsen
Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.
Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#614
“Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.
"Amoris Divini Triumpus." & « Iovi Fulmin » Une paire de gravures d'après P.P. Rubens.No longer availableDim. 63 x 89 & 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60/100 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35/45 -
#328
Twee kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds- “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.
Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#528
Een verguld Thais Boeddhistisch hoofddeksel met glazen kraaltjes en spiegeltjes.
Un casque bouddhiste thaïlandais doré avec des perles de verre et des miroirs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#366Archangelus, Spain
Drie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#433
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille jaune decor met personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt “Qianlong Nian Zhi”. Met houten sokkeltje.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille jaune de personnages découpés. Marqué en bas "Qianlong Nian Zhi". Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700/750