Similar lots by type
-
#165
“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#554
Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564
Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161
“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#201
“Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.
"Garçon avec un chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après un dessin de J. Cardona.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 160 / 180 -
#443
Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#181
Een paar marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen ramskoppen en bloemenguirlandes. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre, à décor de têtes de bélier et de guirlandes fleuries en bronze doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180 / 220 -
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#619
Een Indische gouache op zijde.
Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 77 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#627
Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.
Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.No longer availableDim. h: 25 cm - 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617
Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.
Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#155Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.
"Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#483
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350 / 500 -
#497
Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
Une œuvre d'art en bronze. Signée et datée '60.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#375
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#445
Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#223
“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
"Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 150 -
#613
Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
Une paire de vases Satsuma en faïence du JaponNo longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147
Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une lionne en bronze patiné sur un socle en marbre et pierre bleue. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#182
“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240 / 300
Other lots in this auction
-
#162Henri Seghers
“Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de moulins à vent de Hollande du Sud". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 200 / 250 -
#207Val Saint-Lambert
Kratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.
Vase de forme cratère en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marque gravée en bas, numérotée et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé sc
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#389M. Elsen
“Personages”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902.
"Personnages". Un dessin sur papier. Signé et daté 1902.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Peer-, appel- en kerselaar in bloei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
« Poiriers, pommiers et cerisiers en fleurs ». Une gravure. Signée et numérotée 5/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20,5 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#393
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cm h:30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422
“La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.
« L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#537
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39L. Meyer
“Zorgen voor het kind”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd.
"S'occuper de l'enfant". Huile sur panneau d'acajou. Signé.No longer availableDim. 14 x 10,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#42
“Pastorale”. Een handgeschilderd miniatuur naar Boucher.
"Pastorale". Une miniature peinte à la main d'après Boucher.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 60 / 80