#653
Een tuinbankje in wit metaal. schade.
#750
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#443
Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
#139Bernard De Pooter
“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#37Symphonion Simplex
Een oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
#383
14 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de malachite.No longer availableDim. 21,75 gEstimate: € 250/350 -
#245
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#250
#450
Vijf verschillende paren oorbellen van 18 karaat.
Cinq paires de boucles d’oreilles différentes 18 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100/150