#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#455
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#660
Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
#546
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#442
#337
Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80/100 -
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#104F. De Block
“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#499
“Menton. Stadzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Menton. Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 180/220 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220