Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
Dim. h: 90 cm
SKU: 2901190073.
Categories: Koper, XVIIIe eeuw.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #2

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #831

    Een antiek tweeloops vuursteengeweer.

    Un fusil à double canon antique.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Een gesculpteerd houten wandzoutbakje. Holland, XVIIIe eeuw. Eén pootje afgebroken.

    Une salière murale en bois sculpté. Pays Bas, XVIIIème siècle. Une patte cassée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.

    Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #874

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.

    Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #789

    Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

    Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. l:12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #713

    Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.

    Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #361

    Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.

    Une ancienne balance avec plusieurs poids.
    No longer available
    Dim. L 48 CM, h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    “De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.

    ”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.
    No longer available
    Dim. 115 x 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #371

    Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.

    Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #388

    Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.

    Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 74 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #316

    Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.

    Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.
    No longer available
    Dim. 110 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #8

    Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.

    Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.

    Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #13

    Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.

    Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #881

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.

    Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #19

    Een antiek kadertje van gefineerd hout, versierd met marqueterie van diverse houtsoorten. XVIIIe eeuw.

    Un petit cadre antique en bois de placage, décoration de marqueterie en bois divers. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #126

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #116

    Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.

    Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 11’ x 97 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #154
    Pierre Alechinsky

    “On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #647

    Een Inro-doosje van gelakt bamboehout met een decor van kraanvogels, waarbij één van parelmoer. Afgewerkt met een fijn gesculpteerde netsuke van een meermin. Omstreeks 1900.

    Une boîte Inro en bambou laqué au décor de grues dont une grue en nacre. Finition d’un netsuke sculpté en forme de sirène. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #760
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “Johannes” & “St. Antonius”. Twee beeldjes van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.

    ”Jean” et “ St. Antoine”. Deux statues en faïence glaçurée. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.

    Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 7 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #507

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    “De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.

    “La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.

    Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.
    No longer available
    Dim. 34,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #820

    Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.

    Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. l: 56,5cm; h : 75 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #74
    Meewis

    “Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    ”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #593

    “Man en vrouw bij een mand met fruit”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et femme et panier de fruits”. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More