Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#89Cellestin WellecomePeriod: 1923-1986Landschap in de Vlaamse Ardennen, olieverf op doek, gesigneerd.
Paysage dans les Ardennes flamandes, huile sur toile, signée.No longer availableDim. h60cm x b70cmEstimate: € 100 / 150 -
#281Drie borden van Frans aardewerk met meerkleurige decors van vogels. XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Trois assiettes en faïence de France à décors multicolores d'oiseaux. XVIIIème siècle. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 800 / 900 -
#383Een lot van zeven paar zgn. ‘gezondheidsballen’ van cloisonné op messing. In doosjes.
Lot de sept paires de boules dites "de santé" en cloisonné sur laiton. Dans des boîtes.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#152Jules DidierPeriod: 1831-1914“Gezicht op de schapenstal”, olie op doek, gesigneerd.
"Vue de la bergerie", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h103,5cm x b78,5cmEstimate: € 280 / 320 -
#465Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#451Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
Un buste en plâtre d'un jeune Africain.No longer availableDim. h46 x b16cmEstimate: € 35 / 45 -
#454John MichauxPeriod: 1879 - 1956“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#402Fabian“Nar”. Zeefdruk. Genummerd 2263/3000 buiten de plaat.
"Fou du roi". Sérigraphie. Numérotée 2263/3000 hors planche.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#418Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.
Lot de timbres congolais et d'émissions premier jour.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#364Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#125Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 400 / 450



