Similar lots by type
-
#364“Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#771Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#831Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#1127Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#970Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#537Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#563Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#959“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360
Other lots in this auction
-
#975MeissenMusicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#978Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.
Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#621Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. koraal en onyx.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de corail et onyx.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#115Een paar porseleinen gebakschaaltjes op voet met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de petit plats à gâteaux sur piédouche. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#319“Landschap met molen in de verte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#192W. Dalle“Landschap met hoeve bij een dichtgevroren rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme près d’une rivière gelée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#866Carl, ParisTwee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#432Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#644Jan VanrietPeriod: °1948“Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 29,5 49,5 cmEstimate: € 120 / 140


