Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bewerkte obussen, versierd met een decor van bloemnguirlandes en met inscriptie ‘Souvenir de l’Yser 1918’.
Een paar bewerkte obussen, versierd met een decor van bloemnguirlandes en met inscriptie ‘Souvenir de l’Yser 1918’.

Een paar bewerkte obussen, versierd met bloemenguirlandes en met inscriptie ‘Souvenir de l’Yser 1918’.

Une paire d’obus martelés décorés de guirlandes de fleurs et avec inscription “Souvenir de l’Yser 1918”.
Dim. h: 30 cm
SKU: 1312160067.
Category: Koper.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #364

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #831

    Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.

    Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #1127

    Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.

    Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #970

    Een geelkoperen samovar.

    Samovar en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #537

    Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.

    Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #563

    Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #959

    “Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.

    “La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 240 / 360

Other lots in this auction

  • #975
    Meissen

    Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #978

    Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.

    Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.

    Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. koraal en onyx.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de corail et onyx.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #115

    Een paar porseleinen gebakschaaltjes op voet met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de petit plats à gâteaux sur piédouche. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #319

    “Landschap met molen in de verte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    W. Dalle

    “Landschap met hoeve bij een dichtgevroren rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme près d’une rivière gelée”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #866
    Carl, Paris

    Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.

    Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Gustave Donnet
    Period: 1892 -1973

    “Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #644
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.

    “Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 49,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More