Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.

Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.

Deux carreaux bleu et blanc de Delft ronds encadrés.
Dim. Ø 9 cm
SKU: 2808180392.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #164

    “Stilleven met fruit, rozen en vlees”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Grote beschadiging.

    “Nature morte aux fruits, roses et viande”. Huile sur toile. Signée. Dégât important.
    No longer available
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #544
    Åslund

    “Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #751

    Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.

    Une paire de lampes murales à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    “Hoornblazer met aapje en rat”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Musicien jouant une corne accompagné d’un singe et d’un rat”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #284
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #685

    Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.

    Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #405

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 105 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #170

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met de letter B.

    Une chevalière en or jaune 18 ct, lettre B.
    No longer available
    Dim. 8,55 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #243

    Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

    Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #581

    “Draak”. Beeldje van ivoor. Chinees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkel.

    “Dragon”. Sculpture en ivoire. Travail chinois, vers 1900. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. L. 66 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #217

    Een rostrum van een zaagvis op houten sokkel.

    Un rostre d’un poisson scie sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (z.s.)
    Estimate: € 320 / 380
  • #640

    Een Amerikaanse rollertop bureau van eikenhout met negen laden. Op te knappen.

    Un bureau ‘rollertop’ en chêne à neuf tiroirs. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 120 x 136 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More