#700
Een houten tweedeursvitrine.
#144Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Heemstede Ringvaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Canal circulaire de Heemstede”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#834
Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
#355
#352
“Bruxelles à travers les ages”. Drie delen.
#36
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
#367
Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
#750
Un coffre en bois de Chine, décorée de cavaliers sculptés dans les panneaux.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 120/200 -
#263
“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#535
#481
Een driedelig kaststel van Cantonporselein, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas. Decors van personages, bloemen en vogels en versierd met draken in reliëf. De dekselvaas met schilfers aan de rand.
Garniture de cabinet trois pièces en porcelaine de Canton comprenant deux vase balustres et une potiche. Décors de personnages, de fleurs et d’oiseaux et aux dragons en relief. Le vase couvert aux éclats au rebord.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 300/500 -
#466
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120