Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.

Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.

Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.
Dim. l: 60,5 cm
SKU: 2105190643.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #643
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #726

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.

    Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 257 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #853

    “Guan Yin” & “Wijze”. Twee Chinese beelden van gebeeldhouwd hout, waarbij het tweede met koperinleg.

    ”Guanyin” & “ Sage”. Deux statues chinoises en bois sculpté, la deuxième avec incrustations en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.

    Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #676

    Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.

    Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. (194 x 40 cm) x 6
    Estimate: € 200 / 300
  • #494

    Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw

    Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #628

    Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #651

    Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.

    Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #627

    Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.

    Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.

    Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #875
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #629

    Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 154 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #703

    Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #115

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,17 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #514

    Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

    Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.
    No longer available
    Dim. 95 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #143
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas. Met stofzak.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #121

    “Geknield naakt”. Een beeldje van brons. Onderaan gemerkt.

    ”Nu agenouillé”. Une statue en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #612

    “Ein Wiederaufstand”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram : K.

    ”Ein Wiederaufstand”. Huile sur panneau. Porte un monogramme:’K’.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #670

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. Topaas en amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un topaze et améthyste ayant un poids total de ± 15 ct.
    No longer available
    Dim. 10,11g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #78

    “Herten”. Een groep van geglazuurd aardewerk in art decostijl. Achteraan gesigneerd ‘Lemanceau’.

    ”Cerfs”. Un groupe en faïence à glaçure, style Art Déco. Signature ‘Lemanceau’ au dos.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271
    Swarovski

    “Colombine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met kristallen plaquette.

    “Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #730

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,86 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #654

    Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.

    Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #508

    Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.

    Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #780

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Twee robijntjes en twee parels.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,12 ct, deux rubis et deux perles.
    No longer available
    Dim. 1,98 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More