Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar blauwgeglazuurd aardwerken patévormen met deksels in de vorm van een eend. Frans werk.

Een paar blauwgeglazuurd aardwerken patévormen met deksels in de vorm van een eend. Frans werk.

Une paire de moules à pâté avec couvercles en faïence à glaçure bleue en forme de canards. Travail français.
Dim. h: 13 cm
SKU: 1012190471.
Category: Aardewerk.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #401
    Royal Boch

    Een zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.

    Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #653

    Drie Chinese hoofden van aardewerk.

    Trois têtes en faïence de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #691
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #668
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #607

    Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.

    Une théière rectangulaire en faïence de Chine à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.

    Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.

    Une petite cruche, un plat et une petite verseuse en faïence des Flandres ancienne.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #271
    A. Fagotto

    “Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 1200 / 140
  • #241
    Capodimonte

    “De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een XVIIIe eeuwse vaas van Delfts aardewerk met een Chinees decor. Lichte gebruiksschade en voorbereid voor montage als lampenvoet.

    Un vase en faïence de Delft du XVIIIème siècle, décor chinois. Usure et préparé au montage comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #433

    “Man met ezel”. Een groepje van terracotta.

    ”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #17

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #778

    Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.

    Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #42

    Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.

    Un support pour plantes en faïence, décoration en relief polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #32

    Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Un support pour plantes en faïence belge polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.

    Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 190

Other lots in this auction

  • #721

    Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.

    Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.
    No longer available
    Dim. ø: 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #51

    Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.

    Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #191

    Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.

    Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #407
    Limoges France

    Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.

    Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.
    No longer available
    Dim. Ø 29 en 23 en 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #380

    Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #183

    Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.

    Une jeune fille avec une lettre et un oiseau. Une statue en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,24 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #547

    Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.

    Une petite table ronde style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #696

    Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.

    Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #738

    Een lot strips, bestaande uit 28 albums van De Rode Ridder, 3 albums van Snoek, 14 albums van Bessy, 3 albums van Karl May, 12 albums van Biggles en 9 albums van Jerom.

    Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #475

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,94 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #181

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More