Other lots in this auction
-
#219
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#170
Een art deco ring van zilver en 18 K geelgoud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale smaragd van +- 2 ct. en groene halfedelstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. Maat 57.
Une bague art déco en argent et or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'une émeraude centrale de +- 2 ct et de pierres semi-précieuses vertes avec un combiné poids de +- 0,30 ct. Taille 57.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 550 / 600 -
#47
Een gesculpteerde albasten sierconsole met vruchten.
Une console ornementale en albâtre sculpté avec des fruits.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18K.No longer availableDim. 27,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#162
Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999
“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#28Lalique
Een gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.
Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452
Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.
Une paire de peintures mogholes, gouache sur soie.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318Wirel
“Bessy”. Een lot van 23 albums. Nummers 1 tot 3, 5 en 6, 9 tot 11, 13 tot 15, 17 en 18, 22 tot 25, 28, 30, 32 tot 34 en 36.
Bessy. Un lot de 23 albums. Numéros 1 à 3, 5 et 6, 9 à 11, 13 à 15, 17 et 18, 22 à 25, 28, 30, 32 à 34 et 36.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#674
Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.No longer availableDim. h: 5,5 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#537
“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument mancoNo longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800 / 900 -
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120