Other lots in this auction
-
#333Een lot doosjes, waarbij één van diverse mineralen, één van verzilverd metaal met gegraveerd decors, een verzilverd pillendoosje en een hartvormig doosje van tin.
Un lot de boîtes, une en minéraux divers, une en métal argenté avec des décorations gravées, une boîte à pilules en métal argenté et une boîte en étain en forme de cœur.No longer availableDim. b: 6 - 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,52 ct. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,52 ct. VSI et de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#566Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
Commode de style Louis XVI avec garniture marquetée.No longer availableDim. 75 x 94 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#421Een gebeeldhouwd Afrikaans voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain sculpté.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#617Een paar olielampen van Japans aardewerk en koper. De ene met lampenglas, de andere omgezet op elektriciteit. H. 37 cm (voet).
Une paire de lampes à huile en poterie japonaise et cuivre. L'une avec verre de lampe, l'autre convertie à l'électricité. H. 37 cm (pied).No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#78“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.No longer availableDim. 27 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#307Een driedelig peper-, zout en mosterdsetje van verzilverd messing. We voegen er een zilveren parfumbrander in Empirestijl aan toe van 122,50 g
Un ensemble sel, poivre et moutarde en trois pièces en laiton plaqué argent. Nous ajoutons un brûle-parfum de style Empire en argent. 122,50 g.No longer availableDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
Marie de Bourgogne. Un carreau en terre cuite peint à la main.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400 / 500 -
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200

