#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
A solid wooden butler tray with detachable tray.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 40 / 60