#40Een 18 kt geelgouden broche.
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#578Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.
A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#90Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.
An 18kt yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. bruto: 25,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
A set of 2 solid wooden Chinese coffee tables.No longer availableDim. 50 x 49 x 49 cmEstimate: € 100 / 150