#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#85Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still Life with Roses". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 54 x 46 cmEstimate: € 360 / 400