"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#89Belfort‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
"Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.No longer availableDim. h 120 x b 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.