#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#392Rooms“Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#90Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.
An 18kt yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. bruto: 25,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#84‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.
#162Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
A mahogany secretary desk with a drop-down leaf and 5 interior drawers.No longer availableDim. 81 x 81 x 41 cmEstimate: € 100 / 150