#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#295Beukenhouten schildersezel.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
A Chinese hand-painted lidded vase.No longer availableDim. h 11 x Ø 12.45 cmEstimate: € 25 / 50