#247Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
#447Val St. LambertEen grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
#298Val Saint LambertEen ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#878Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
#893Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
#465Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#419Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#857Een langgerekte vaas en een coupe van geslepen kleurloos en groen Boheems kristal.
#459Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#81Een bronzen koningskroon. Dogon.
Une couronne royale. Dogon.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#546Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#104F. De Block“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#781Een bronzen beeld van een man in een rots. Chinees werk.
#101Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
#460Een driedelig haardstel van messing met staander.
#96Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
#793Een met leder bekleed paard.
#617Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#461Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Un lot de cinq groupes en porcelaine polychrome, avec tes jupes en dentelle. Travail allemand.No longer availableDim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25 / 40