Similar lots by type
-
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#931“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#658Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 90 -
#957“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#941“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#965“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 180 -
#578Royal Boch“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#1090Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#227“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#927“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180 / 240 -
#623Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1046Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet
Table ronde en marbre gris sur pied central.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#657Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 300 -
#947“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Michel Hereman“Post-demonische wezens”. Een groep van grijsgeglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Être post-démonique”. Groupe en faïence à glaçure grise. Monogrammé.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#395“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#781Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#573“Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.
“Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#801Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#933“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 10à
Other lots in this auction
-
#278Freiwaldau“Moriaanse vrouw met speer”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
“Femme maure à la lance”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#65Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljantjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux petits brillants et du corail.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#457Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.
Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Twee verschillende parelhalssnoeren van rooskleurige koraal.
Deux colliers de perles en corail rose.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#204“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.
“Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#830Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd eikenhout, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en chêne sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#662Een lot van vier kastjes met vijf insecten uit Oceanië.
Lot de quatre cadres de présentation contenant des insectes de l’Océanie.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1144Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#634Franc Ertinger“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
“Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#464Michel CiparissePeriod: °1941“Vrouwenfiguren”. Twee tekeningen, potlood op papier. Beide gesigneerd.
“Personnages féminins”. Deux dessins en crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400

