Similar lots by type
-
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#558Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van grijsgeglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Être post-démonique”. Groupe en faïence à glaçure grise. Monogrammé.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120/140 -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/10à -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/90 -
#931
“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#1046
Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet
Table ronde en marbre gris sur pied central.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180/240 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#573
“Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.
“Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#486
Een paar nachtkastjes met een lade en een deur met twee verschillende marmeren bladen.
Paire de tables de chevet avec un tiroir et une porte et des tablettes différentes en marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200/300 -
#769
Een lot van vier grafische werken naar bekende meesters.
Quatre gravures d’après des maîtres connus.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#906
Een salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van witgelakt en deels gepolychromeerd hout, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen.
Garniture de salon de style Louis XV en bois laqué blanc et partiellement doré, comprenant un canapé deux places et deux fauteuils.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#669
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures met een zicht op het Martelarenplein te Brussel, een zicht op Utrecht en een zicht op Amsterdam.
Trois gravures colorées du XVIIIe siècle représentant la Place des Martyrs à Bruxelles, une vue d’Utrecht et une vue d’Amsterdam.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#774Lionel CarbonPeriod: °1943
“50 jaar heiligverklaring Don Bosco”. Ontwerp voor postzegel (exemplaar met eerstedagstempel toegevoegd). Litho. Gesigneerd en genummerd 241/250 buiten de plaat.
“50 ans d’adoration de Don Bosco”. Dessin pour un timbre poste (un exemplaire au cachet premier jour est ajouté). Litho. Signée et numérotée 241/250 hors planche.No longer availableDim. 53 x 75 cmEstimate: € 15/25 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,25 ct. en kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis central de ± 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 400/500 -
#693
Een paar bordjes van Imariporselein. Eéntje met schilfer aan de rand. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. Un éclat au bord. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#711
Een erotisch groepje van brons. Japans werk.
Petit groupe érotique en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/50 -
#526
Een paar buffetkasten in Lodewijk XVI-stijl, waarbij één met een centrale paneeldeur onder drie laden en twee uitschuifbare werkbladen en de andere met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, het opzet met twee paneeldeuren naast een centrale gevitreerde deur. Beide met marmeren blad.
Paire de buffets à deux corps d’inspiration Louis XVI dont un à porte pleine centrale sous trois tiroirs et à deux tirettes, l’autre à deux ports pleines et deux tiroirs vers le bas et le dessus à deux portes pleines et une vitrée. Tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#69Achiel LombaertPeriod: 1911 - 1990
“Religieus stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte religieuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 10à/150 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 1400/1600