#577
Een rijkelijk uitgewerkte Afrikaanse slagtand met dorpstafereel.
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948
“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Anvers”. Projet d'affiche. Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 350 -
#342
“Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.
#71
Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
Vase triangulaire en verre à décor floral multicolore et cadre en laiton. Epoque Art Nouveau. Le cadre est marqué 'Vanhauten'.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 70 / 110 -
#345
Twee paar fantasie manchetknopen.
#313
Een kleine opgezette steenuil.
Un petit hibou empaillé.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#650
Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.
#202
#464
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#27
Een geslepen kristallen vaas op voet met oranje kelk. Mogelijk Val St. Lambert.
#189
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#441
Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80