Similar lots by type
-
#10
Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#93
“Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#578
Een lot van elf voorwerpen van steengoed, bestaande uit kruikjes, kandelaars, enz.
Lot de onze objets en grès comprenant des cruches, des candélabres etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#311Boch La Louvière.
Twee aardewerken vaasjes met een meerkleurig decor op gele fond. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco. Kleine schilfers onderaan.
Deux petits vases en faïence à décor polychrome sur fond jaune. Marque sous la base. Epoque art déco. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#423
Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 30/40 -
#208
Het Oude en het Nieuwe testament . Twee boeken in lederen band, met gravures geïllustreerd. Vroeg XVIIIe eeuw.
L’Ancien et le Nouveau Testament. Deux livres reliés en cuir illustrés de gravures. Début du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#757
Een Delftse dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Vase couvert en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIIe siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/10à -
#688
Een pique-fleur van blauw geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant. Omstreeks 1930.
Pique-fleurs en faïence bleue en forme d’un éléphant. Période art déco.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 65/75 -
#15
Een driedelig kaststel, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een disteldecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décoré de chardons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#264
Een officiële brief, ondertekend door de Generaal der artillerie van het Italiaanse leger, Napoleone di Buonaparte op 15 Ventôse, het tweede jaar van de Republiek (5 maart 1794). Inkt op papier. Met expertise uit 1962.
Lettre officielle signée par le Général de l’Artillerie de l’Armée Italienne, Napoleone di Buonaparte. Datée le 15 Ventôse, la deuxième année de la République (5 ars 1794). Encre sur papier. Avec une expertise de 1962.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#663Valauris
Een koffieservies van meerkleurig geglazuurd aardewerk voor vier personen. Gemerkt.
Service à café en faïence noir et rouge pour quatre personnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#411
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#635
Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...
Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#560
Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.
Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.No longer availableDim. h: 52 & 21 cmEstimate: € 40/50 -
#738
Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.
Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#407
Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.
Plat en faïence bleue et blanche. Marque LPK au verso. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 5à/80 -
#667
Een paar lampenvoeten van blauw geglazuurd crackleware.
Paire de pieds de lampes en faïence crackleware bleue.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#212Beswick, England
Een lot van negen paarden van wit en meerkleurig aardewerk. We voegen er een meerkleurige haan aan toe. Het merendeel gemerkt. Eén pootje gerestaureerd.
Lot de neuf chevaux en faïence blanche et polychrome. Nous ajoutons un coq en faïence polychrome. La plupart avec marques. Un pied restauré.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#252
Elf Delftse tegels met diverse decors. Omstreeks 1800.
Onze carreaux de Delft aux différents décors. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#53
Een lot porselein, bestaande uit een zingend engeltje en een groepje van een jongetje en een meisje van Goebel, een engeltje met fluit van Lladro en een porseleinen vogeltje.
Lot de porcelaines comprenant un angelot chantant et un groupe d’un petit garçon et une petite fille par Goebel, un angelot jouant la flûte par Lladro et un oiseau en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#197
Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130/150 -
#433
Een achthoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor en bovenaan getooid met een leeuw.
Vase couvert octogonal en faïence polychrome de Delft à décor de fleurs. Frétel en forme de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#554
Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#397
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#701
Twee geelkoperen appliques in empirestijl in de vorm van een zwaan.
Deux appliques en cuivre jaune de style Empire. En forme de cygnes.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een koperen luchter met zes lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met porseleinen bloemen.
Lustre en cuivre à six lumières en forme de feuillage et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/140 -
#678
Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#350Cabotine Pastel en Grès
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#626
Een grote trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Kleine manco links bovenaan.
Grand trumeau en bois sculpté de style Louis XVI. Petit manquant en haut à gauche.No longer availableDim. h: 254 cmEstimate: € 120/200 -
#388
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een gegoten adelaar, een geslepen bloemenvaas van Cristal d’Arques en een siervaas op voet van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolore comprenant un aigle, un vase taillé de Cristal d’Arques et un vase sur piédouche à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#48
Een designvaas van mauve en groen Venetiaans kristal.
Vase design en cristal de Venise mauve et vert. Avec étiquette.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#47
Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#292
Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.
Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#28
Een olielamp van geïriseerd glas en koper op een voetstuk van arduin en brons. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en verre irisant et cuivre. Base en pierre et bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/40 -
#161
Twee bronzen 17de eeuwse kandelaars.
Deux bougeoirs en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 180/250