Other lots in this auction
-
#254Berger
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#581
Twee inro-doosjes van hout in één in de vorm van een Boeddha.
Deux boîtes inro en bois en une en forme de Bouddha.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
Un seau à glace en métal argenté et six sous-plats.No longer availableDim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651
Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
Une figurine en bois d'Indonésie.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#504
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198
“Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.
« Persée avec la tête de Méduse ». Petite version de la statue de Benvenuto Cellini. Avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338Val Saint-Lambert
Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. 33 cm x 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#695
Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
Une ancienne boîte en bois asiatique avec des poignées en fer.No longer availableDim. h16 x 40 x 32 cmEstimate: € 35 / 55 -
#696
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableDim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60 / 80