Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.

Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.

Deux assiettes en faïence française.
Dim. Ø: 35 cm
SKU: 1004180328.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #328
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #417

    Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #145

    Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.

    Un banc en orme robuste. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 98 x 177 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #654

    Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.

    “Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #624

    Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. 220 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #588

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.

    Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 104 x 97 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.

    Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.
    No longer available
    Dim. 176 x 86,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.

    Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 169 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #586

    Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.

    Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 x 142 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #613

    Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.

    Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #581

    Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.

    Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #801

    Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.

    Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #791
    Staffordshire

    Een servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #229

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.

    ”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #406

    Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.

    Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #800

    Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    Kruik van geglazuurd steengoed.

    Une cruche en grès à glaçure.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #534
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.

    Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 85 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #552
    Corneille

    “Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.

    “Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #113
    Capodimonte

    Een sierterrine en twee verschillende sierdekselvazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Gemerkt onderaan.

    Une terrine et deux vases à couvercles en faïence polychrome avec décors en relief classiques.
    No longer available
    Dim. h: 42, 64 & 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #452
    Floris Jespers

    “Erotische scène met clowns”. Droge naald. Genummerd 2/20 en binnen de plaat gesigneerd.

    ”Scène érotique avec des clowns”. Une pointe sèche. Numérotée 2/20 et signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #92
    Jozef Tilleux
    Period: 1896 - 1978

    “Spelende kinderen in het park”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Enfants jouant au parc”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #449
    UNICA Kortrijk TECNIC

    Een lot van vijf constructiedozen uit de jaren 50. Waaronder TECNIC 1 in originele toestand ( nooit gebruikt, elementen op karton) met handleiding, een TECNIC 2 met handleiding, Twee TECNIC 5 dozen, een rode en een blauwe, beide met handleiding en een TECNIC 6 doos met handleiding.

    Un lot de cinq boites de constructioln, années ‘50. Comprenant TECNIC 1 état d’origine, jamais utilisé, éléments sur carton et notice d’utilisation. TECNIC 2 avec notice d’utilisation. deux boites TECNIC 5, une rouge et une bleue, tout deux avec notice d’utilisation, et une boite TECNIC 6 avec notice d’utilisation.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #12
    Georges Grellet

    “Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.

    “Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Kurt Lewy

    “Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.

    ”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #331

    Een kruisbeeld van zwartgelakt hout, ingelegd met schildpad en met ivoren biesjes. Enkele stukjes manco en koperen corpus recenter toegevoegd. XVIIe eeuw.

    Un crucifix en bois laqué noir, tortue incrustée et traits en ivoire. Quelques pièces manquantes, le corpus en cuivre a été ajouté récemment.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #208

    Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.

    Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.
    No longer available
    Dim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #81
    Limoges

    Een paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.

    Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #391
    Val St. Lambert

    Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.

    Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More