Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar brons gesculptuurde boeksteun beeldjes van olifanten.
Een paar brons gesculptuurde boeksteun beeldjes van olifanten.

Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

A pair of bronze bookend figurines of elephants.
Dim. 27 x 18 cm
SKU: 1804230198.
Categories: Beeld, Brons, curiosa.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 425 / 475
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #374

    “Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.

    "Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.

    An artificial bronze side table with wood and leather top.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #167

    “Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.

    "Ballerina". A bronze statue, after Degas.
    No longer available
    Dim. 93 x 44 cm
    Estimate: € 2500 / 2750
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #188

    Een paar Napoleon III sokkels in Boulle marquetterie gemonteerd op houten plank.

    A pair of Napoleon III pedestals in Boulle marquetry mounted on a wooden plaque.
    No longer available
    Dim. 72x28x22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #614

    Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.

    A jardinniere on a stand with dragon decor in Flemish earthenware style. Minimal damage to the dragons.
    No longer available
    Dim. 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #503

    Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.

    A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.
    No longer available
    Dim. 60 x 21 50 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #553

    Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.
    No longer available
    Dim. 20 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #266

    Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.

    A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.
    No longer available
    Dim. 104 x 60 x 54 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #103

    Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.

    An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.
    No longer available
    Dim. h 55 cm & h 27 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #74
    Amedée Leynen

    “Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.

    Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.
    No longer available
    Dim. 34 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #666

    Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.

    A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29
    L.G.W.

    “Farmhouse - Petersfield.” Een paar landschappen met beek, huis en eenden. Gesigneerd, en gedateerd 1897. Olieverf op doek.

    “Farmhouse - Petersfield.” A pair of landscapes with stream, house and ducks. Signed and dated 1897. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 25 x 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #600

    Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.
    No longer available
    Dim. 9,80 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #283

    Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.

    Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.
    No longer available
    Dim. L: 85-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.

    A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #540

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,09 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More