Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2901190018.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #17

    Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.

    Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #650

    Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.

    Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #428

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #824

    Een kleine verzilverde bollantaarn.

    Une lanterne sphérique argentée.
    No longer available
    Dim. l: +- 63 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #395

    Een verzilverde ronde lantaarn.

    Une lanterne ronde argentée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #76

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #899

    Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.

    Une lampe industrielle à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #211

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #867

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #857

    Een sac-à-perles in vijf niveaus.

    Un sac-à-perles en cinq niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #221

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #227

    Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.

    Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #890

    Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.

    Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #511

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels op bloeiende takken. Begin XIXe eeuw. Schade aan de kraag.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison. Début XIXème siècle. Dégât au col.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #253

    Een gedraaid houten kruisbeeld met zilveren corpus en monturen en onder stolp. De zilveren monturen tijdperk barok.

    Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #841

    Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.

    Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #847

    Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #237

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van engeltjes met een kruik. Vermoedelijk Frankrijk, omstreeks 1900.

    Une paire de candélabres en bronze en forme d’anges et une cruche. Probablement français, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #873
    Lladro

    Een verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.

    Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een glazen fallus ofte lingam.

    Un phallus en verre dit lingam.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #378
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #576
    Indo-Bidjar

    Een Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine.
    No longer available
    Dim. 198 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558

    Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.

    Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #755

    Klein vitrinekastje met spiegel.

    Une petite vitrine à miroir.
    No longer available
    Dim. H:41; B24, D 14 cm
    Estimate: € 24 / 26
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More